Главное 24 апреля 2017

Новоодеський район отримає майже півмільйона гривень субвенції на ліки для гіпертоніків, діабетиків та астматиків

Згідно з розпорядженням № 124-р вiд 18 квітня 2017 року «Про розподіл обсягу субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань між адміністративно-територіальними одиницями області» визначено розмір субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів в Миколаївській області, зокрема в Новоодеському районі.

Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відбуватиметься залежно від кількості осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму, станом на 1 січня 2017 року. Зокрема, 1 квітня в Україні стартувала програма «Доступні ліки», відповідно до якої ліки від вище зазначених хвороб громадяни можуть отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

Відповідно до зазначених Управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА даних, Новоодеський район отримає 430,736 тис. грн. Цими грошима планують забезпечити 14731 хворих, зареєстрованих в районі. Сума буде розподілена на рік рівними частинами по 47,9 тис. грн.

Нагадаємо, щов квітні 2017 року в Україні стартує програма «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top