Главные новости 26 июля 2018

Рятувальники провели рейд серед мешканців Новоодещини

26 липня співробітники Новоодеського районного сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейдовий захід у житловому секторі міста. З господарями осель говорили про необхідність систематичного контролю та своєчасного обслуговування електрогосподарства, нагадали елементарні правила пожежної безпеки при експлуатації газових приладів. Про це повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області.

Рятувальники окремо зупинились на тому, що не можна залишати малолітніх дітей вдома наодинці. Сірники, запальнички, свічки та побутову хімію треба класти у недоступні для малюків місця. Особистим прикладом навчати користуватись чайником, пилососом, вмикати телевізор, але акцентувати увагу на тому, що робити це слід разом із батьками.

Також рятувальники розповіли про те, що майже кожного тижня трапляються пожежі в оселях через паління у ліжку напідпитку, що нерідко призводить до травмування, або навіть до загибелі людей.

Кожному, з ким мали нагоду поспілкуватись, рятувальники залишили профілактичні листівки.

Крім того, 26 липня співробітники 21 Державної пожежно-рятувальної частини обласного управління ДСНС спілкувались з відпочиваючими на центральному пляжі м. Нова Одеса.

Фахівці Служби порятунку закликали любителів водного відпочинку обирати для купання лише спеціально обладнані місця та запевнили, що стрибки з пірсів, містків, небезпечні ігри у воді можуть призвести не лише до травмування, а й взагалі позбавити життя.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top