Главные новости 09 июля 2018

Жителі Новоодещини стали призерами обласного конкурсу «Перлини півдня»

З метою виявлення, підтримки талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтва традиційно проводиться обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю „Перлини півдня”. Про це повідомляється на сайті районної ради.

З вітальними словами до учасників Х конкурсу звернулися голова облдержадміністрації О. Савченко, заступник голови обласної ради А. Кротов та перший заступник Миколаївського міського голови В. Криленко.

Серед учасників авторського конкурсу художньої творчості були і 12 талановитих представників Новоодещини: Бирзул В., Припа Т. (с. Троїцьке), Мхітарян Л. (с. Підлісне), Дворяткіна І. (с. Озерне), Булка Н., Шиян Н.,Чубчик О. (с. Новопетрівське), Стеценко М., Видашенко З., Данілова  В., Ігнатова  В.(м. Нова Одеса). За результатами конкурсу в номінації „Проза” перше місце отримав Стеценко М., третє — Видашенко З. Відзначені Бирзул  В., Дворяткіна І., Булка Н., Шиян Н.

Цей рік став особливим для конкурсу та його учасників, адже у світ вийшла збірка творів переможців конкурсу „Перлини півдня”.

Учасникам зібрання було презентовано виставку робіт людей з інвалідністю — ляльки, картини, вироби з дерева тощо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top