Главные новости 25 июня 2018

Висока пожежна небезпека: на Новоодещині знову виникла пожежа на відкритій території

24 червня вогнеборці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області ліквідували 12 пожеж на відкритих територіях. Під вплив вогняного півня потрапила суха трава, сміття, очерет, стерня та поле із пшеницею на корені. Займання на загальній площі більше 22 га виникали у Вітовському, Миколаївському, Вознесеннському, Новоодеському, Березанському районах та на території м. Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнськ. Причина, що призвела до таких подій, в переважній більшості одна — необережне поводження з вогнем з боку громадян. Про це повідомляє обласне управління ДСНС.

Так, необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої трави на Вознесенщині, поблизу смт. Олександрівка, призвело до того, що полум’я перекинулось на поле з пшеницею на корені та із загальної площі горіння 4,5 га знищило 2,5 га зернової культури. Рятувальники 12 Державної пожежно-рятувальної частини та відділення місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу з найменшими збитками. Залучалось 2 одиниці техніки та 9 чоловік.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період підходить до своєї активної фази і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, Головне управління ДСНС України у Миколаївські йобласті звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

— відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

— розводити багаття у лісі та лісопосадках;

— заїзджати автомобілем до лісу;

— палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

-залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

— полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

— створювати смітники та спалювати відходи;

— спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

«Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101», — зауважує ДСНС.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top