Главное 25 июня 2018

На Новоодещині ведеться облаштування місцевої пожежної охорони

Відповідно до Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, на території Бузької сільської ради на Новоодещині ведеться будівництво місцевої пожежної охорони.

Відповідно до проекту «Добровільна пожежна команда: сучасний формат пожежної охорони у Новоодеському районі Миколаївської області» виділено 200 тис. грн з обласного та місцевих бюджетів району. В зону обслуговування місцевої пожежної частини підпадають Бузька, Димівська, Дільнична, Сухоєланецька, Антонівська сільські ради. Загалом на території об’єкту буде обслуговуватися понад 5 тис. чоловік. Найвіддаленіша точка – Антонівська сільська рада, час прибуття до якої становить 20 хвилин. На даному об’єкті планується створити 7 робочих місць.

Наразі повністю зроблено ремонт приміщення для чергової зміни. Тривають роботи з будівництва боксу для пожежного автомобіля. Закуплено необхідний інвентар для діяльності МПО.

За словами голови районної державної адміністрації Романа Сташука, захист населення району від пожеж і різного роду надзвичайних ситуацій є першочерговим завданням, тому робиться все можливе, щоб мешканці Новоодещини відчували себе захищеними, адже мова йде про забезпечення протипожежного захисту у населених пунктах, які віддалені від районного центру.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top