Главные новости

На Новоодещині спіймали двох чоловіків з виловом риби на 82 тис. грн

730

У ніч з 5 на 6 червня інспекторами рибоохорони сектору оперативної роботи Миколаївського рибоохоронного патруля на водоймі Південного Бугу біля с. Новопетрівка Новоодеського району було виявлено двох чоловіків, які з човна діставали сітки з водойми. У момент затримання з’ясувалося, що вилов риби вівся не тільки сітками, але й за допомогою електровудки, що знаходилась у човні. Про це повідомляє Миколаївський рибоохоронний патруль.

Чоловіками було незаконно виловлено 453 особини пузанка, 37 особин тарані, 18 особин карася, 1 судака, 2 окуней та 11 особин молоді ляща та спричинено збитків на суму 82 тис. 875 грн.

Для фіксації факту правопорушення на місце пригоди було викликано співробітників поліції.

Відносно правопорушників складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Самого факту використання такого небезпечного знаряддя лову досить для порушення кримінальної справи за ознаками ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України.

Тепер слідство і суд будуть встановлювати ступінь вини кожного з учасників незаконного вилову риби та вирішувати їх подальшу долю.

Затримання браконьєра-"електровудочника"

В результаті добре спланованих та проведених оперативних заходів інспекторами рибоохорони сектору оперативної роботи Миколаївського рибоохоронного патруля у ніч з 5 на 6 червня на водоймі Південного Бугу біля с. Новопетрівка Новоодеського району було виявлено двох чоловіків, які з човна діставали сітки з водойми. У момент затримання з’ясувалося, що добич риби велася не тільки сітками, але й за допомогою електровудки, що знаходилась у човні.Чоловіками було незаконно добуто 453 особини пузанка, 37 особин тарані, 18 особин карася, 1 судака, 2 окуней та 11 особин молоді ляща, спричинивши збитки на суму 82875 грн.Для фіксації факту правопорушення на місце пригоди було викликано співробітників поліції.Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Самого факту використання такого небезпечного знаряддя лову досить для порушення кримінальної справи за ознаками ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України. Тепер слідство і суд будуть встановлювати ступінь вини кожного з учасників незаконного добування риби та вирішувати їх подальшу долю.

Posted by Миколаївський рибоохоронний патруль on 2018 m. birželis 6 d.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы