Главное 23 апреля 2018

В Новоодеському районі правоохоронці вилучили 167 браконьєрських знарядь для вилову раків

У рамках оперативно-профілактичного відпрацювання «Нерест» поліцейські групи підтримки публічного порядку на воді ГУНП в Миколаївській області разом із працівниками Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області упродовж вихідних днів відпрацьовували водний басейн річки Південний Буг у на новоодеському напрямку. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.
Поблизу с. Гур’ївки Новоодеського району правоохоронці виявили та вилучили 167 браконьєрських знарядь для вилову раків. А в акваторії с. Ковалівка Миколаївського району – 6 незаконних риболовних сіток, у яких перебувало 20 особин карася, та 7 браконьєрських знарядь для вилову раків.
За кожним фактом вилучення браконьєрських снастей представниками Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області складені відповідні акти. Незаконні знаряддя для вилову риби та раків разом із уловом поліцейські передали працівникам Управління державного агентства рибного господарства для подальшого знищення та реалізації відповідно.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top