Главное 16 апреля 2018

На Новоодещині підвели підсумки конкурсу «Повір у себе — і в тебе повірять інші»

З 20 березня по 12 квітня районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у тісній співпраці з Новоодеською організацією «Союз організацій інвалідів» провели районний конкурс «Повір у себе — і в тебе повірять інші” для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Про це повідомляється в групі в Фейсбуці «Новоодеська РДА».

В конкурсі взяли участь: Заніна Вікторія (с. Підлісне), Дзюба Вікторія (с. Гур’ївка), Залієв Марат (с. Новопетрівське), Куліш Андрій (с. Баловне), Коваленко Олексій (м.Нова Одеса), Удовицька Євгенія (с.Троїцьке), Кравчук Сергій (м.Нова Одеса), Безверха Ангеліна (м.Нова Одеса) , Лепетюхін Віктор (с.Бузьке), Федьків Захар (с.Бузьке), Лазарєв Ігор (с.Баловне), Плекан Дмитро (с.Баловне), Заморило Ірина (с.Баловне), Погорілий Сергій (с.Гур’ївка), Апончук Анна (с.Сухий Єланець), Апухтіна Наталья (с.Себіне), Герасимова Даша (с.Новопетрівка), Юрченко Нікіта ( с.Новопетрівське), Пісковець Анна (с.Антонівка), Посад Вероніка (с.Троїцьке), Януль Анастасія. На конкурс діти підготували вироби декоративно-прикладного мистецтва, малюнки, роботи з тканини, бісеру та паперу. Усі роботи яскраві, різнобарвні, особливі. Кожна представлена поробка по-своєму цікава.

13 квітня відбулося урочисте підбиття підсумків конкурсу. В заході взяли участь директор Новоодеського РЦСССДМ Крикун Н.М., фахівці із соціальної роботи Лич І.В. та Шевченко О.В., заступник начальника УСЗН Новоодеської РДА Слівко І.А., голова районної організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Ігнатова В.І..Вони щиро вітали переможців та учасників конкурсу, зичили їм здоров’я, успіхів у всіх починаннях та головне любові від рідних їм людей. Переможців конкурсу нагороджено грамотами, а учасники отримали подяки. Ніхто із дітвори не залишився без подарунка.

Раділи дітвора не тільки подарункам , а й цікавим іграм та конкурсам.

Роботи переможців Кравчука Сергія, Залієва Марата, Апухтіной Наталії братимуть участь в обласному конкурсі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top