Главное 12 апреля 2018

У Новоодеському районі юнаків провели до лав Збройних Сил України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 квітня в Новоодеському районі відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. Про це повідомляється в групі «Новоодеська РДА» в Фейсбуці.

«Незабаром кожен з вас вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил», — зауважив районний військовий комісар, підполковник Сергій Ямбаршев.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив голова районної державної адміністрації Роман Сташук, який побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

Привітали призовників рій «Скеля» Новоодеської загальноосвітньої школи №3, який виборов почесне друге місце у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри»Сокіл»(«Джура») у 2017 році.

У своїх виступах міський голова Олександр Поляков та заступник голови районної ради Володимир Євгенов зазначали, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. А ще побажали, щоб той час, який хлопці проведуть у Збройних Силах, не пройшов для них марно, щоб вони збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями.

У ході церемонії новобранцям керівники району та міста, сільські голови вручили подарунки.

До молодого поповнення українського війська з побажаннями дружби і легкої служби звернувся Бутенко Ростислав, учасник антитерористичної операції, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої Батьківщини.

До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися наймолодші жителі міста – вихованці дошкільного навчального зпкладу «Світлячок», які порадували присутніх своїми яскравими виступами.

Хвилюючі слова від імені батьків, сини яких ідуть в армію, прозвучали з уст матері одного із них Понич Наталії Костянтинівни: «Хай служба ваша буде легкою, а ви щоб служили з правдою і честю і, повернувшись додому, з гордістю сказали — я служив в армії».

З давніх давен, за українським звичаєм, батьки, виряджаючи дитину в дорогу, давали їм рушник – оберіг, аби оберігав їх кровиночку від усіх нещасть. Тож матері перев’язали на щасливу дорогу своїх синів вишитими рушниками.

Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Святоольгинської церкви ієрей Євгеній, який окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував іконки та натільний хрестик, символ оберегу.

Нехай кожне слово відгукнеться в душах хлопців золотом високої проби патріотизму, вірності рідній домівці, любові, мужності і відваги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top