Главное 05 апреля 2018

Новоодеська райрада вирішила подати проект будівництва каналізаційних очисних споруд в ЦРЛ на фінансування з ДФРР

15 квітня відбулася ХІХ позачергова сесія Новоодеської районної ради. На сесії депутати підтвердили співфінансування інвестиційного проекту „Будівництво каналізаційних очисних споруд в ЦРЛ м. Нова Одеса Миколаївської області». Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив заступник голови райради Володимир Євгенов.

Як стало відомо, проект „Будівництво каналізаційних очисних споруд в ЦРЛ м. Нова Одеса Миколаївської області. Локальні очисні споруди каналізації (ЛОСК) на 50 м³/добу” за загальну суму 8, 401 млн.грн. буде направлено до Державного фонду регіонального розвитку для участі у конкурсі інвестиційних проектів та програм. У разі перемоги з районного бюджету в 2019 році на умовах співфінансування (15 відсотків) для реалізації проекту буде спрямовано 1,261 тис. грн.

Для успішного здійснення медичної реформи депутати підтримали реорганізацію комунального закладу „Новоодеський районний центр первинної медико — санітарної допомоги” шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Новоодеський районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Новоодеської районної ради.

Також депутати одноголосно підтримали затвердження районної Цільової програми забезпечення підготовки та проведення призову громадян Новоодеського району на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2018 — 2020 роки, нормативно – грошових оцінок земельних ділянок, внесли доповнення до районного бюджету Новоодеського району на 2018 рік, Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Новоодеському районі Миколаївської області на 2017 — 2021 роки, районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Новоодеського району на 2018 — 2021 роки, Програми розвитку культури в Новоодеському районі на 2017 — 2018 роки, Програми розвитку фізичної культури і спорту в Новоодеському районі на 2014 — 2018 роки.

На завершення голова районної ради Олександр Гриценко привітав присутніх з Великодніми святами.

Зазначемо, що  в роботі позачергової сесії взяли участь депутати Миколаївської обласної ради Петро Ковальчук та Юрій Джупінін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top