Главное 04 апреля 2018

У Новій Одесі рибоохоронний патруль завітав з перевіркою до рибалок-любителів

Напередодні нерестової заборони, на березі водойми р. Південний Буг у м. Нова Одеса (район міської рятувальної станції) співробітники Миколаївського рибоохоронного патруля провели планову зустріч з рибалками-любителями. Про це йде мова на сторінці рибоохоронного патруля в Фейсбуці.
Дане місце обрано не випадково, оскільки наказом Миколаївського рибоохоронного патруля на період встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах у 2018 р., зазначену ділянку визначено для здійснення любительського рибальства.

Під час зустрічі, яка ніяким чином не заважала рибалкам продовжувати улюблену справу, було перевірено дотримання ними Правил любительського та спортивного рибальства: дотримання добової норми вилову водних біоресурсів та визначеного промислового розміру риби.

Особливий наголос було зроблено на обмеженнях щодо проведення любительського і спортивного лову риби під час дії весняно-літньої нерестової заборони: кількість дозволених знарядь лову та їх оснащення, заборона перебування на водоймах плавзасобів, особливо рибалити з них, добова норма вилову. Крім цього, було наголошено на необхідності співпраці між громадськістю та органами рибоохорони. У разі виявлення випадків браконьєрства рибалкам запропоновано звернутись на телефонну «Гарячу лінію» Миколаївського рибоохоронного патруля. Також рибалкам було передано відповідні довідники, які містять основну інформацію щодо любительського та спортивного рибальства на водоймах Миколаївщини.

Як не дивно, але з’ясувалося, що майже всі рибалки добре знають про час дії нерестової заборони та свої обов’язки. Деякі з рибалок є членами Миколаївського осередку Української організації мисливців та рибалок і мають відповідні документи. Тим не менше, інформація рибоохоронців була корисна для них, про що свідчать слова подяки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top