Главное 28 марта 2018

У Новоодеському ЦПМСД обговорили медичні реформи

У Новоодеському центрі первинної медико-санітарної допомоги 27 березня проведено збори колективу, на яких обговорено напрями реформування галузі охорони здоров’я, особливу увагу приділено першому етапу реформування, який протягом 2018 року відбуватиметься на первинному рівні.  Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Миколаївської ОДА.

Метою кампанії є, зокрема, подальше інформування населення медичними працівниками, надання вичерпних та компетентних відповідей з питань реформування медичної галузі.

Нагадаємо, що один раз на рік людина зможе змінити лікаря. Це правило буде працювати, коли система вже буде стабільна. А у перший рік можна буде частіше це робити, щоб люди могли вибрати собі надійного лікаря.

Кожен пацієнт зможе обирати собі сімейного лікаря незалежно від місця реєстрації. Але зручніше, коли лікар буде близько до місця проживання. Ним може стати терапевт з поліклініки, якому довіряють. З ним пацієнт має підписати декларацію, а Національна служба здоров’я України заплатить лікарю за лікування.

Якщо за якийсь час пацієнт змінить місце проживання або зрозуміє, що помилився у виборі, то він без жодних проблем може змінити лікаря. Обирає іншого, реєструється в нього і, якщо підписує нову декларацію, стара автоматично анулюється.

Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки людина не вирішить змінити лікаря. Декларація не має юридичної сили, це просто письмово оформлене бажання лікуватися у конкретного лікаря. У ній вказуються загальні відомості про пацієнта: прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, паспортні дані, адреса проживання тощо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top