Главное 23 марта 2018

У Баловному планують відремонтувати дорогу по вул. Миру

В селі Баловне Новоодеського району сільська рада збирається відремонтувати дорогу по вул. Миру від № 131 до №189. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті публічних закупівель «Прозоро».

Так, 21 березня відбулось розкриття тендерних пропозицій з інженерно-геологічних вишукувань по об’єкту«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру від № 131 до №189 в с. Баловне Новоодеського району Миколаївської області».

Зазначимо, в тендері брали участь підприємець Юрій Місюра та ТОВ «Виробничо-інноваційна компанія «Трансбуд технолоджі». Відповідно Держреєстру юр- та фізосіб, Місюров з Дніпропетровської області зареєструвався як підприємець у вересні 2017 року. ТОВ «ВІК «Трансбуд технолоджі» зареєстровано 2012 року в м. Дніпро. Його засновниками є Аліна Климчук. Директором фірми з 2 лютого 208 року є Віра Момот.

Після розкриття цінових пропозицій вирішується питання щодо укладання договору з Місюрою, котрий запросив за роботи на 500 грн менше конкурента – 27 тис. 500 грн.

Цікаво, що Баловненська сільська рада також планувала провести тендер на розробку проектно-кошторисної документації з капремонту дороги по вул. Миру. Зокрема, торги були призначені на 26 березня. Однак сьогодні, 23 березня, сільрада з невідомих причин відмінила даний тендер.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top