Главное 07 февраля 2018

В Новоодеському районі зменшився рівень захворюваності з туберкульозу, онкології та  інфаркту

У Новоодеській центральній районній лікарні підсумкова медична рада відбулась за участю обласного хірурга Дудли І.Д. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Миколаївської ОДА.

Під час наради проведено аналіз основних показників, окреслено аспекти організації надання медичної допомоги населенню району, розібрано проблемні питання та шляхи їх вирішення.

У ході засідання заслухані доповіді та виступи районних спеціалістів. Порівняно з минулим роком показники значно покращились, рівень захворюваності по туберкульозу, онкології, інфаркту міокарда та іншим хворобам знизився, збільшилась народжуваність та зменшився показник смертності в працездатному віці, а також рівень первинної інвалідності дітей, амбулаторно-поліклінічна допомога населенню залишилась майже на тому ж рівні

У 2018 році робота лікувально-профілактичних закладів району буде спрямована на посилення профілактики та раннього виявлення захворювань, збереження здоров’я населення, підвищення якості медичної допомоги та доступності медичної допомоги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top