Главное 24 января 2018

Лікувальним закладам Новоодещини передали медобладнання та автівки, закуплені за кошти ДФРР

Для потреб лікувальних закладів Новоодеського району за грантові кошти Державного фонду регіонального розвитку в рамках інвестиційного проекту «Матеріально-технічне оснащення амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Новоодеського району» на загальну суму понад 4 мільйони гривень було закуплено медичне обладнання та автівтомобілі. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

У середу, 24 січня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко разом з керівництвом району привітали медиків та передали закладам охорони здоров’я автомобілі та медичне устаткування.

«Вже сьогодні ми маємо суттєві плоди реформи децентралізації, впроваджуваної Президентом України Петром Порошенком.  І успіхи нашої громади залежать як всі ми працюємо на місцях. Сьогодні разом з нами знаходяться практично всі ті, хто долучився до співпраці з громадськістю і взяв на себе відповідальність за зміни. Вітаю вас з отриманням гранту на закупівлю необхідного медичного оснащення! Це результат кропіткої, злагодженої роботи.  Пам’ятайте — від того, як ми ставимося, як ми працюємо залежить той зворотній зв’язок з яким до нас приходять люди, приходять інвестори,  за рахунок чого ми можемо надати робочі місця, отримати податки. І за рахунок цих податків можна придбати  необхідне обладнання і всю техніку, яка буде використовуватися по наших медичних амбулаторіях», — зазначив Олексій Савченко.

В рамках гранту придбано:

— комп’ютерне обладнання;

— електрокардіограф ЮКАРД-100 – 8 шт;

— аналізатор сечі CL-50 – 10 шт;

— портативний аналізатор визначення гемоглобіну крові HemoCue Hb201+ — 10 шт;

— напівавтоматичний біохімічний аналізатор Biohem SA – 10 шт;

— автомобіль легковий ЗАЗ Деу Сенс – 8 шт.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top