Главное 24 января 2018

Миколаївська облрада незаконно виділила фірмі депутата понад 8 тис. га мисливських угідь

Прокуратурою Миколаївської області за результатом опрацювання рішень Миколаївської обласної ради виявлено незаконне надання мисливських угідь площею понад 8 тис га на території Новоодеського району. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Зазначені угіддя надано у користування ТОВ «СМГ «Буг» рішенням Миколаївської обласної ради від 10.11.2016 № 15, яке прийнято за відсутності передбаченого законом погодження власника земель запасу державної власності загальною площею 1020 га та без врахування наявності на території мисливських угідь п’яти об’єктів природно-заповідного фонду України загальною площею 598 га, в межах яких заборонено полювання.

Водночас, оскаржуване рішення обласної ради та договір про умови використання мисливських угідь не містять ні заборони ні обмежень щодо полювання та використання територій мисливських угідь. Зазначеними порушеннями законодавства завдається суттєва шкода державним та громадським інтересам щодо охорони та збереження об’єктів природно-заповідного фонду.

З метою усунення зазначених порушень прокуратурою Миколаївської області до господарського суду міста Києва пред’явлено позовну заяву про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення обласної ради та зобов’язання ТОВ «СМГ «Буг» повернути Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства мисливські угіддя загальною площею 8084,38 га.

Відповідно до данних Держреєстру юр- і фізосіб України, ТОВ «СМГ «Буг» зареєстровано в 2005 році в селі Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області. Співзасновниками фірми є Сергій Дорін, Володимир Теника і депутат Миколаївської облради, голова фракції «Опозиційний блок» Володимир Фроленко. Керує фірмою Сергій Дорін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top