Главное 22 января 2018

Жителі Новоодеського району відзначили День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки в Новоодеській райдержадміністрації відбулись урочистості, в яких взяли участь представники міської влади, громадських організацій, установ та підприємств. Про це йде мова в групі «Новоодеська районна державна адміністрація» в Фейсбуці.

На свято були запрошені батьки загиблих учасників антитерористичної операції  Володимир Нетребко Володимир, Людмила Нетребко, Тетяна Масна, Надія Попова, Ольга Кожухарь,  Ольга Кваша, яких тепло вітали учасники зібрання.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави.

Від учасників зібрання були покладені квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

У виступі з нагоди величного свята голова РДА Роман Сташук побажав присутнім здійснення задумів, міцного здоров’я та мирного неба.

«22 січня відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Після подій 2013-го -2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова, частини території на сході України, нас всіх об’єднала спільна мрія та ціль, незалежно від поглядів і переконань, – єдність, територіальна цілісність, свобода і незалежність. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності», — зазначив він.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» були нагороджені молодший сержант Сергій Кулинич, солдати Руслан Голяш і Олександр Мунтян, Олег Спаривий та Сергій Полосенко.

Голова районної ради Олександр Гриценко зауважив, що День Соборності ще раз перекидає міст між минулим і сьогоденням, стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю і незалежність України. Він побажав мешканцям району щастя, добра, злагоди, віри в гідне майбутнє.

Спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені: бібліотекар Троїцької бібліотеки-філії, за активну життєву позицію, пропаганду та збереження народних традицій, плідну співпрацю з громадою села та з нагоди Дня Соборності України Раїса Федоренко, трудовий та учнівський колектив Підлісненської ЗОШ I-III ступенів (директор Богославець І.С., президент учнівської організації «Лідер» Рибаков В.) за активну волонтерську діяльність, вагомий внесок в організацію допомоги Збройним Силам України та з нагоди Дня Соборності України, заступник директора з виховної роботи Баловненської ЗОШ I-III ступенів Людмила Письменна.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top