Главное

В Новоодеському районі визначили кращі заклади соціально-культурної сфери

455

Стало доброю традицією до Дня місцевого самоврядування підводити підсумки конкурсів на кращу роботу сільських рад по дотриманню вимог Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та кращий заклад соціально — культурної сфери району. Про це повідомляє прес-служба Новоодеської районної ради.

На засіданнях конкурсних комітетів з організації та проведення конкурсів, за пропозиціями експертних груп,  визначено кращих і оголошено результати конкурсів на урочистих заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування.

За результатами конкурсу на кращий заклад соціально-культурної сфери району переможцями визнано серед дошкільних навчальних закладів — Баловненський ДНЗ (завідуюча Гаркуша С.В.), загальноосвітніх шкіл – Новоодеська ЗОШ №3 (директор Грич А.Л.), закладів охорони здоров’я – Новоодеська амбулаторія загальної практики — сімейної медицини (завідуюча Гринюк Т.В.), клубних – Троїцький сільський будинок культури (директор Доліновська С.О.) та бібліотечних закладів – Себинська бібліотека – філія (завідуюча Лунгол Т.А.). Їх нагороджено почесними грамотами  районної ради та цінними подарунками на суму 3,0 тис.грн. Лауреатами стали Гур’ївська та Дільнична ЗОШ, Новоодеський №3 та Дільничний ДНЗ, Бузька та Троїцька АЗП-СМ, Гур’ївський СБК та Улянівський СК, Костянтинівська та Троїцька бібліотеки – філії.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы