Главное

На Новоодещині Костянтинівська сільрада стала кращою з організації місцевого самоврядування

803

Стало доброю традицією до Дня місцевого самоврядування підводити підсумки конкурсів на кращу роботу сільських рад по дотриманню вимог Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та кращий заклад соціально — культурної сфери району. Про це повідомляє прес-служба Новоодеської районної ради.

На засіданнях конкурсних комітетів з організації та проведення конкурсів, за пропозиціями експертних груп,  визначено кращих і оголошено результати конкурсів на урочистих заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Серед сільських рад – Костянтинівська (І місце), Сухоєланецька (ІІ місце) та Себинська (ІІІ місце) сільські ради (сільські голови Паєнтко А.М., Ярошинський М.М. та Жадан Н.М.). Їх нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками (5,0 тис.грн., 3,0 тис.грн. та 2,0 тис.грн. відповідно). За вагомі здобутки в соціально – економічному розвитку територіальної громади грамотами районної ради нагороджено Бузьку (сільський голова Хомик В.Я.), Гур’ївську (Джуламанова Л.Л.), Кандибинську (Левчак М.Д.), Новопетрівську (Ревта Н.С.) та Троїцьку (Руденко М.О.) сільські ради.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы