Главное

Новим головою Федерації футболу Новоодеського району став Гриценко

1.0K

08 грудня 2017 року відбулося засідання членів делегатів V виборчої Конференції Громадської організації «Федерація футболу Новоодеського району». Про це йде мова на сторінці Новоодеської РДА в Фейсбук.

На порядку денному було розглянуто такі питання:

  1. Про обрання голови Федерації футболу Новоодеського району.
  2. Про обрання заступників голови Федерації футболу Новоодеського району.
  3. Про обрання членів ревізійної комісії Федерації футболу Новоодеського району.
  4. Про обрання членів Виконавчого комітету Федерації футболу Новоодеського району.
  5. Про обрання членів органів здійснення футбольного правосуддя.

Голова Федерації футболу Новоодеського району Казакуца В.В. проінформував про кількість проведених років на посаді голови Федерації та зачитав заяву про звільнення з посади за станом здоров’я.

Слово взяв Костомаров М.Т., який виразив подяку Казакуці В.В. про проведену роботу та вніс пропозицію обрати головою Гриценка О.В., який є достойним цієї посади. Шляхом голосування дана кандидатура була затверджена.

В свою чергу своє обрання Олександр Гриценко подякував за довіру та пообіцяв докласти максимум зусиль для розвитку футболу  на Новоодещині.

«Особливе місце в моєму житі завжди займав футбол. Сьогодні делегати конференції ФФНР довірили мені відповідати за розвиток футболу в Новоодеському районі. Дякую за довіру. Буду намагатись разом з футбольним активом району втілити в життя всі свої задуми щодо розвитку футболу в Новоодеському районі», — написав Гриценко на своїй сторінці в Фейсбук.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы