Главное 09 ноября 2017

В Антонівській школі-інтернаті на Новоодещині відкрили сучасну систему водоочищення

8 листопада вихованці Антонівської  загальноосвітньої школи-інтернату Новоодеського району Миколаївської області та колектив закладу отримали можливість споживати чисту і якісну питну воду. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної ради.

Привітати їх з цією подією приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак.

Варто відзначити, що на сьогодні системи водоочищення функціонують  вже у 29-ти  дитячих та медичних закладах Миколаївщини. Зокрема, у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Вітовського району, медичних установах Миколаєва та Первомайська.

«2017 року ми зробили акцент на інтернатних закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року намічено план дій. Відповідним устаткуванням обладнано Шевченківську школу-інтернат Вітовського району, запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернат і тепер Антонівська загальноосвітня школа-інтернат Новоодеського району. На цьому ми не зупиняємося. Найближчим часом аналогічне устаткування почне експлуатуватися  учнями та педколективом Привільненської загальноосвітньої школи-інтернату Баштанського району. Водночас, компанія здійснює реновацію устаткування, яке було встановлене раніше»,- наголосив заступник  директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю «PepsiCo в Україні» Валерій  Жуков.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top