Главное 09 ноября 2017

Голова Миколаївської облради навідалася до опорної школи в Новоодеському районі

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївськолї обласної ради Андрій Кротов і радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак, депутати Миколаївської обласної ради відвідали Сухоєланецьку загальноосвітню школу 1-3 ступенів Новоодеського району.

2016 року цей заклад було відібрано Міністерством фінансів України до пілотного проекту опорних шкіл України ( у переліку 24-ьох аналогічних закладів).Відбір проводився незалежними представниками проекту за участі міжнародних донорів фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Даний проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки за підтримки Уряду  США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанії «Майкрософт Україна», яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів. Зазначена вище Сухоєланецька  школа  отримала  ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти .

«Сьогодні дуже важливою є тема створення опорних навчальних закладів. Зусилля і представників влади, і освітян спрямовані на реалізацію кінцевої мети – навчальні заклади мають стати змістовними і цікавими для дітей. Незалежно від місця розташування  тієї, чи іншої школи діти мають право на здобуття якісної середньої освіти. Цього не можливо добитися, коли загальноосвітню школу відвідує 61 дитина, або взагалі  менше тридцяти. Хибною є думка про те, що якісніші знання учні отримують, коли вчитель працює із малокомплектною аудиторією. Зараз я веду мову саме про класи із малою наповнюваністю у сільській місцевості, зокрема у деяких школах Новоодеського району. Якою б гарною людиною та фахівцем не був  вчитель, але якісні знання абсолютно з усіх предметів він дати своїм вихованцям не зможе. І за відсутності належної матеріально-технічної бази у тому числі. Тому, хто б не критикував освітню реформу, я переконувала, переконую і буду переконувати скептиків у тому, що майбутнє за опорними закладами. Ідея їх створення приживається. А всі батьки, жителі населених пунктів, скептично налаштовані вчителі і директори мають зрозуміти – дослухатись треба до потреб підростаючого покоління і дбати про нього», — зазначила Вікторія Москаленко.

Згідно з проектом до Сухоєланецької загальноосвітньої школи мають приєднатися три філії: Червоноволодимирівська, Новошмидтівська,Ульянівська. За цієї умови установа поповниться 40 учнями до існуючих сьогодні 106.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top