Новости 24 октября 2017

В Новоодеському аграрному ліцеї пройшли тактично-спеціальні навчання

20 жовтня 2017 року на території Новоодеського професійного аграрного ліцею 21-ю ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області були проведені тактично-спеціальні навчання щодо гасіння умовної пожежі в електрощитовій, яка розташована на території гуртожитку. Про це йде мова на сайті Новоодеської РДА.

Метою тренувань було практичне відпрацювання способів гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайних ситуацій на об’єктах з цілодобовим масовим перебуванням людей, організацію та прийоми рятування людей із будівель та вдосконалення порядку взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування.

Мета навчання була досягнута, всі завдання виконані в повному обсязі. Підрозділ працював чітко та злагоджено, пожежна техніка використовувалась на повну потужність.

Крім 21-ї ДПРЧ  до навчання також залучилися Новоодеська філія  ПАТ «Миколаївгаз», ПАТ «Миколаївобленерго», служба екстреної медичної допомоги, Новоодеський  відділ поліції та персонал ліцею.

В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність служб цивільного захисту, обслуговуючого персоналу аграрного ліцею на предмет дій у разі виникнення пожежі та евакуації з приміщень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top