Главное 26 сентября 2017

Новоодеське БТІ чекає фінансова перевірка

Тимчасова комісія з контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств та використання коштів районного бюджету проведе аналіз  фінансово-господарської діяльності КП «Новоодеське районне бюро технічної інвентаризації». Таке рішення було принято сьогодні, 26 вересня, на засіданні відповідної контрольної комісії. Про це йдеться на сайті Новоодеської райради.

В засіданні комісії під головуванням в.о. голови районної ради Володимира Євгенова взяли участь депутати районної ради: Вербін Є.В., Гузан В.С., Назаренко С.В., Тхір Т.В. та працівники виконавчого апарату районної ради: Чубук І.М., Призиглей О.І., Тимощук І.Б.

Нагадаємо, що на 14 сесії Новоодеської райради депутати одноголосно проголосували за збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Новоодеське районне бюро технічної інвентаризації» на 80 тис. Грн. Як зазначив в коментарі журналісту начальник відділу з питань управління майном Новоодеського райради Олександр Прізіглей, раніше розмір статутного капіталу підприємства становив 100 тис. Грн. Відповідно після прийнятого на сесії рішення статутний капітал Новоодеського РБТІ складає 180 тис. Грн.

 

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top