Главное 26 сентября 2017

Контрольна комісія погодила кандидатуру на посаду директора «Центру надання соцпослуг населенню Новоодеського району»

26 вересня під головуванням заступника голови районної ради Володимира Євгенова відбулося засідання тимчасової комісії з контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств та використання коштів районного бюджету. Про це йде мова на сайті Новоодеської районної ради.

В засіданні комісії взяли участь депутати районної ради: Вербін Є.В., Гузан В.С., Назаренко С.В., Тхір Т.В. та працівники виконавчого апарату районної ради: Чубук І.М., Призиглей О.І., Тимощук І.Б.

На порядку денному питання: «Про проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг населення Новоодеського району» за період з 20.05.2016 по 01.08.2017 роки.

Заслухавши директора КУ «Центр надання соціальних послуг населення Новоодеського району» Гострик О.В. прийнято рекомендації: винести на розгляд пленарного засідання районної ради питання щодо призначення на постійній основі директора вищезазначеної комунальної установи; дирекції КУ вирішити питання щодо підвищення в договорах оренди земельної частки (паю) орендної плати за рахунок застосування відповідних відсотків та коефіцієнту індексації.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top