Главное

Контрольна комісія погодила кандидатуру на посаду директора «Центру надання соцпослуг населенню Новоодеського району»

933

26 вересня під головуванням заступника голови районної ради Володимира Євгенова відбулося засідання тимчасової комісії з контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств та використання коштів районного бюджету. Про це йде мова на сайті Новоодеської районної ради.

В засіданні комісії взяли участь депутати районної ради: Вербін Є.В., Гузан В.С., Назаренко С.В., Тхір Т.В. та працівники виконавчого апарату районної ради: Чубук І.М., Призиглей О.І., Тимощук І.Б.

На порядку денному питання: «Про проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг населення Новоодеського району» за період з 20.05.2016 по 01.08.2017 роки.

Заслухавши директора КУ «Центр надання соціальних послуг населення Новоодеського району» Гострик О.В. прийнято рекомендації: винести на розгляд пленарного засідання районної ради питання щодо призначення на постійній основі директора вищезазначеної комунальної установи; дирекції КУ вирішити питання щодо підвищення в договорах оренди земельної частки (паю) орендної плати за рахунок застосування відповідних відсотків та коефіцієнту індексації.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы