Новости

В Новоодеському районі малолітня дитина покінчила життя самогубством

305

23 вересня о 15:18 до Новоодеського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Новоодеського району малолітня дитина покінчила життя самогубством. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.
Як з
’ясувалось, мати, пораючись по господарству, попросила свого 9-річного сина, аби той їй допоміг та поприбирав у своїй кімнаті, однак хлопчик відповів відмовою та пішов далі гратися.
Через деякий час до кімнати, в якій знаходився хлопчик, зайшов його 8-річний брат та побачив, що той стоїть на колінах з канатом на шиї, який прив`язаний до «шведської стіни». Про побачене молодший син повідомив матері, яка одразу перерізала канат та викликала фельдшера, однак врятувати хлопчика не вдалося.

Цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 115 п. 2 КК України «Умисне вбивство», як вимагає процедура в разі подій зі смертельними наслідками.

Тіло померлого хлопчика направлено на судово-медичну експертизу. Правоохоронці з’ясовуються обставини, за яких сталася подія.
За словами сусідів, родина є благополучною, виховувала двох дітей.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы

Независимые новости Новой Одессы 24 часа в сутки Новости Новой Одессы Николаев. Погода, события, проишествия, график маршруток, погода, мероприятия в Новой Одессы - все это на сайте города Новая Одесса - NOVA-ODESSA.INFO Незалежні новини Нової Одеси 24 години на добу Новини Нової Одеси Миколаїв. Погода, події, пригоди, графік маршруток, погода, заходи в Нової Одеси - все це на сайті міста Нова Одеса - NOVA-ODESSA.INFO