Главное 13 сентября 2017

В Новій Одесі депутати збираються на позачергову сесію для звільнення Іпатенка з посади голови райради

13 вересня о 09:00 в приміщенні Новоодеської районної ради відбулося позачергове засідання постійної районної ради з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об’єднаннями, органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації. Про це йде мова на сайті районної ради.

Під головуванням голови постійної комісії Олександра Гриценка в присутності членів комісій Баштового П.І. Войченка В.О., Кліменка В.А., Чабаненка А.В. Шипунова В.І. інших депутатів районної ради та працівників виконавчого апарату районної ради розглянуто питання: про розгляд звернення депутатської фракції Новоодеської районної ради сьомого скликання Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» стосовно скликання позачергової сесії районної ради з включенням питання про звільнення підозрюваного в отриманні хабара Юрія Іпатенко із займаної посади голови Новоодеської районної ради. В ході обговорення депутатами профільної постійної комісії було прийнято рішення про завершення засідання постійної комісії та голосування у закритому режимі.

За результатами розгляду вищевказаного питання прийнято рішення постійної комісії скликати пленарне засідання ХV позачергової сесії Новоодеської районної ради сьомого скликання 15 вересня 2017 року о 10:00 в залі проведення пленарних засідань з включенням до порядку денного позачергової сесії питання про звільнення Юрія Іпатенко із займаної посади голови Новоодеської районної ради.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top