Новости

В Новоодеському районі існує нагальна потреба у вчителях

788

Крім покращення технічного стану ряду приміщень шкіл та дитсадків, в Новоодеському районі нагальною залишається кадрова проблема. 52 вільні вакансії в сільській місцевості, велика потреба у вчителях музичного та образотворчого мистецтва. Дані проблеми озвучив начальник відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації В.І. Багнюк, повідомляє прес-служба райради.

Питання в галузі освіти району, які потребують нагального вирішення, розглядались на постійній депутатській комісії райради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, захисту прав учасників АТО. Зокрема, обговорювався стан та перспективи  проведення ремонтних робіт освітніх навчальних закладів Новоодеського району та їх підготовка до нового навчального року.

В черговий раз депутати обговорювали питання реорганізації Червоноволодимирівської ЗОШ. В умовах подальшої оптимізації та створенні освітніх округів депутатам районної ради доведеться вирішувати доцільність утримання малокомплектних шкіл, в тому числі і Червоноволодимирівської ЗОШ І-ІІ ступеню, враховуючи можливості районного бюджету. Крім того депутати зауважили, що слід звернути особливу увагу на якість освіти учнів, які знаходяться на індивідуальному навчанні у 10 школах району. Керівництво районної ради висловило незадоволення роботою начальника відділу освіти райдержадміністрації Багнюка В.І. Депутати розглянули ряд інших планових питань та ознайомились з питаннями, які виносяться на розгляд сесії районної ради.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы