Новости

На Новоодещині горять сухостої

240

За минулу добу, 31 липня, до Служби порятунку «101» надійшло 20 повідомлень про пожежі в екосистемах. Горіли, переважно, сміття та суха трава. Вогневі випадки зареєстровані у Вознесенському, Очаківському, Миколаївському, Новоодеському, Вітовському, Снігурівському, Братському районах, смт. Веселинове та у місті Миколаїв. Загальна площа, яку пройшов вогонь, склала  близько 54 га. Про це інтернет-виданню «Новая Одесса. Инфо» повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

Спричинило пожежі, майже в усіх випадках, необережне поводження з вогнем з боку громадян.

За даними Укргідрометцентру на території Миколаївської області надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Рятувальники Миколаївщини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы

Независимые новости Новой Одессы 24 часа в сутки Новости Новой Одессы Николаев. Погода, события, проишествия, график маршруток, погода, мероприятия в Новой Одессы - все это на сайте города Новая Одесса - NOVA-ODESSA.INFO Незалежні новини Нової Одеси 24 години на добу Новини Нової Одеси Миколаїв. Погода, події, пригоди, графік маршруток, погода, заходи в Нової Одеси - все це на сайті міста Нова Одеса - NOVA-ODESSA.INFO