Главное

Саміцького звільнили з посади начальника Новоодеського відділу поліції

1.2K

Начальник Новоодеського відділу поліції Володимир Саміцький невдовзі буде переведений на іншу посаду з пониженням у зв’язку з тим, що задачі, поставлені керівництвом ГУНП в Миколаївській області не були виконані на достатньому рівні. Наразі кадрові питання вирішуються, про їхнє остаточне вирішення буде повідомлено окремо. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

В поліції зазначають, что Саміцький понад 30 років служить у правоохоронних органах, має великий оперативний досвід, на його рахунку понад сто особистих затримань особливо небезпечних злочинців. Він пройшов переатестацію у Національну поліцію без єдиного зауваження. Добровольцем кілька разів разом із правоохоронними підрозділами їздив у зону проведення АТО. Проте наразі, коли поставлені керівництвом задачі потребують більш сучасного підходу, Володимир Саміцький не може виконувати ці вимоги на достатньому рівні.

В поліції також просять ЗМІ та «окремих спікерів» не спекулювати на темі мотивів кадрових перестановок у Новоодеському відділі поліції та не асоціювати це з особистими справами місцевих підприємців.

«Нагадуємо, якщо громадяни або преса звинувачують представників поліції у протиправних діях, вони мають звернутися із відповідною заявою до найближчого відділу поліції. Кожне звернення буде ретельно вивчене та проведена перевірка. Та у разі, якщо інформація виявиться хибною та не підтвердиться, Національна поліція може позиватися до наклепників про захист честі, гідності та репутації», — зауважають в поліції.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы