Новости

Новоодеський район посідає 13 місце серед інших районів Миколаївщини за кількістю наданих адмінпослуг

1.2K

Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, за кількістю видів адміністративних послуг на першому місці ЦНАП Новоодеської РДА (191 послуга). Друге місце — ЦНАП Веселинівської РДА (189). Третє місце – ЦНАП у Вознесенському районі (187). Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Найменша кількість видів послуг надається в ЦНАП при Арбузинській РДА (138) та Вітовському ЦНАП (106) відповідно.

В той же момент Новоодеський район посідає 13 місце серед інших районів Миколаївської області за показником «кількість наданих адміністративних послуг на 10 тисяч наявного населення».

З початку року ЦНАПи Миколаївщини надали понад 150 тисяч адмінпослуг.

Усього з початку року центрами надання адміністративних послуг Миколаївської області надано 152 803 послуги. У порівнянні з аналогічним періодом попередніх років кількість звернень збільшилась майже у 2 рази.

Середня кількість видів адміністративних послуг, що надаються у центрах надання адміністративних послуг, становить 156 видів, з них послуги територіальних органів центральних органів виконавчої влади – 78 видів.

Рейтингові показники роботи центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області за перше півріччя 2017 року обраховувались за такими показниками як: загальна кількість видів адміністративних послуг, що надаються через центри надання адміністративних послуг; загальна кількість адміністративних послуг, наданих кожним ЦНАП, та відсоткова частка наданих послуг від загальної кількості послуг, наданих усіма ЦНАП області; кількість наданих адміністративних послуг на 10 тис. наявного населення.

Зазначимо, що на сьогодні на території Миколаївської області працює 24 центри надання адміністративних послуг: 5 міських та 19 районних.

Безпосередньо у центрах забезпечено прийом суб’єктів звернення з таких питань як:

— державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

— державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

— державна реєстрація громадського об`єднання, творчої/професійної спілки, політичної партії, третейського суду, організації роботодавців, друкованого засобу масової інформації з місцевою сферою розповсюдження;

— реєстрація місця проживання фізичних осіб (в містах обласного значення);

— отримання дозволу на спеціальне водокористування;

— оформлення земельної ділянки та отримання державного акта на землю;

— отримання дозволу на виконання будівельних робіт щодо об’єктів які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) наслідками;

— отримання сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) наслідками;

— реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам чинного законодавства з охорони праці та з питань пожежної та екологічної безпеки, вимогам у будівельній сфері тощо.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы