Новости 10 июля 2017

На Новоодещині придбали оснащення для здійснення аварійно-рятувальних робіт

На Новоодещині за рахунок коштів районного бюджету придбали оснащення для здійснення аварійно-рятувальних, пошукових робіт у зонах надзвичайних ситуацій чи небезпечних подій Новоодеським районним сектором Головного управління ДСНС України в Миколаївській області. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав голова Новоодеської районної ради Юрій Іпатенко.

Були закуплені шини для пожежного автомобіля «КАМАЗ», сучасний телефон для прийому дзвінків за номером «102» і діелектричні рукавиці.

«З метою послідовного зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, на виконання заходів районної Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Новоодеського району на період до 2018 року за рахунок коштів районного бюджету придбано оснащення для здійснення аварійно – рятувальних робіт.  Зустрілися з працівниками районного сектору та мали змогу оглянути придбані шини для пожежного автомобіля „Камаз”, сучасний телефон під лінію 112 та діелектричні рукавиці», — повідомив Іпатенко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top