Новости

В Новій Одесі відбудеться громадське обговорення детальних планів території міста

772

11 липня 2017 року о 10.00 в залі засідань Новоодеської міської ради за адресою: місто Нова Одеса, вул. Центральна, 208, відбудуться громадські слухання. Про це йде мова на сайті Новоодеської міської ради.

Предмет громадського обговорення – розгляд містобудівної документації – детальних планів території в районі вулиці Репіна, 56 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та вулиць Спиридонівська, Райдужна, 17 Березня, Степова, Селянська для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (учасникам АТО), розташованих в межах міста Нова Одеса, Новоодеського району Миколаївської області.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повноважних представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

З містобудівною документацією можна ознайомитись у земельно-юридичному відділі виконавчого комітету Новоодеської міської ради. Довідки за телефоном: 2-14-38.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы