Новости

На Новоодещині відзначили День козацької молоді

204

3 липня в с. Баловне Новоодеського району відбувся масовий захід – День козацької молоді. На заході були присутні керівники Новоодеської районної державної адміністрації, депутати Новоодеської районної ради, депутати Миколаївської обласної ради та представники Міжнародного Союзу Козацтва. Про захід на своїй сторінці в Фейсбук написала Ольга Степаненко.

Свято відбувалось за участю кращих художніх колективів Новоодеського району у жанрі фольклору; активним жителям села вручено подяки «за патріотизм, відданість рідній землі та активну громадську позицію».

Степаненко відзначила, що подібні заходи сприяють патріотизму та активній діяльності сільської громади в області збереження та вшанування історичної спадщини нашої держави.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы

Независимые новости Новой Одессы 24 часа в сутки Новости Новой Одессы Николаев. Погода, события, проишествия, график маршруток, погода, мероприятия в Новой Одессы - все это на сайте города Новая Одесса - NOVA-ODESSA.INFO Незалежні новини Нової Одеси 24 години на добу Новини Нової Одеси Миколаїв. Погода, події, пригоди, графік маршруток, погода, заходи в Нової Одеси - все це на сайті міста Нова Одеса - NOVA-ODESSA.INFO